4 proste kroki, aby usunąć systemy IC z raportu kredytowego

17.02.2021
Category: Twojej Zdolności

Współautor ekspertów ds. Credit Knocks

Wyłączenie odpowiedzialności reklamodawcy – niektóre linki na tej stronie mogą powodować naliczanie opłat reklamowych.

Podsumowanie: Skorzystaj z tych 4 kroków, aby usunąć IC Systems z raportu kredytowego i zatrzymać wszystkie te napastliwe telefony.

Wiesz już, że dobry raport kredytowy może odblokować więcej możliwości w życiu. Ale co się stanie, gdy agencja windykacyjna, taka jak IC Systems, wpadnie, aby zrujnować wspaniały dzień?

Zabierz walkę do firmy windykacyjnej!

Masz dość napastliwych telefonów, niegrzecznych ludzi i kłamstw? Zatrudnij najlepszą firmę naprawczą ocenianą przez naszych klientów i podejmij walkę z nimi!

Konsultacje są szybkie, łatwe i bezpłatne.

Jeśli tak się stanie, możesz zrobić tylko jedną rzecz:

Musisz podjąć działania. I szybko.

Na szczęście istnieją cztery sprawdzone kroki, aby usunąć windykację z raportu kredytowego, które udostępnimy poniżej.

Ważne: ten artykuł zawiera instrukcje dotyczące samodzielnego usunięcia IC Systems z pliku kredytowego. Jeśli nie masz czasu lub cierpliwości, aby pracować nad swoim kredytem, ​​zdecydowanie zalecamy zwrócenie się o bezpłatną konsultację do naszej nr 1 firmy naprawczej.

Co to są usługi windykacji kredytowej IC Systems?

IC System to firma zajmująca się wierzytelnościami, podobna do innych popularnych agencji windykacyjnych, takich jak MRS Associates czy Portfolio Recovery.

Gromadzą zaległe rachunki w różnych branżach, chociaż firma koncentruje się na niespłaconych saldach w służbie zdrowia, stomatologii, administracji publicznej, usługach komunalnych i komunikacji.

Jeśli pojawiają się w raporcie kredytowym, ich imię może Cię zmylić.

Chociaż faktyczna nazwa firmy to IC System, większość ludzi nazywa ją IC Systems. Ta niewielka różnica nie jest wielka, o ile wiesz, że to ta sama firma.

Jak szybko uzyskać IC Systems z raportu kredytowego

Twoja historia płatności stanowi 35% Twojej zdolności kredytowej, a konsekwencje windykacji tylko pogarszają się, im dłużej pozostaje ona w Twoim rejestrze.

Ponieważ nie chciałbym mieć agencji windykacyjnej na moim raporcie kredytowym, jestem pewien, że nie chcesz tego również w swoim.

Oto, jak wyczyścić raport kredytowy i rzucić IC System na krawężnik.

UWAGA: to są strategie dla majsterkowiczów. Jeśli zgubisz się lub potrzebujesz pomocy po drodze, zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z naszym numerem 1 w rankingu Credit Repair w celu uzyskania BEZPŁATNEJ konsultacji.

Przestań nękać połączenia teraz!

W niedawnym badaniu przeprowadzonym w Credit Knocks odkryliśmy, że * 48% klientów, którzy korzystali z usług firmy naprawczej, uzyskało wzrost zdolności kredytowej o ponad 100 punktów.

Konsultacje są szybkie, łatwe i bezpłatne.

1. Luka windykacyjna, którą musisz znaćJeśli kontaktuje się z Tobą agencja IC System, musi przestrzegać zasad Ustawy o uczciwych praktykach windykacyjnych (FDCPA). Ale zasady są długie i trudne do odczytania.

Oto, co musisz wiedzieć .

Po pierwsze, FDCPA wymaga, aby inkasenci udowodnili, że jesteś właścicielem długu , wysyłając Ci list zawierający:

Jeśli nie otrzymałeś listu, a IC Systems pojawił się na Twoim raporcie kredytowym niespodziewanie, musisz wysłać im list potwierdzający dług.

I mała rada: skontaktuj się z nimi tylko na piśmie i wyślij wszystko listem poleconym.

Jeśli nie mogą zweryfikować długu i wykazać, że jesteś winien pieniądze, powinien on zniknąć z Twojego raportu w ciągu 30 dni.

W ten sposób będziesz mieć ślad na papierze, a ponieważ FDCPA wymaga, aby przesłali ci szczegóły twojego długu w ciągu pięciu dni, listem poleconym otrzymasz datę rozpoczęcia.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy