6 najlepszych banków dla małych firm w 2020 r

17.02.2021
Category: Kart Kredytowych

Sprawdź jedną z tych instytucji, aby zadbać o fundusze swojej firmy

 • Dzielić
 • KołekE-mailZdjęcie: Emilie Dunphy The Balance 2020

  Jeśli prowadzisz małą firmę, konto bankowe nie wchodzi w grę, jest to wymóg. Każda firma powinna mieć własne dedykowane konto bieżące i ewentualnie oszczędności, karty kredytowe i inne konta, aby zapewnić bezpieczeństwo gotówki i zbudować dokumentację finansową firmy.

  Ale nie idź tylko do najbliższego banku i myśl, że zaoferuje najlepszą ofertę lub nawet wszystkie funkcje, których potrzebujesz w banku dla małych firm. Ważne jest, aby przeprowadzić badania, aby wybrać najlepszy bank dla swoich wyjątkowych potrzeb biznesowych. Przeglądając konta, weź pod uwagę niektóre z tych funkcji, które mogą, ale nie muszą mieć znaczenia dla Twojej firmy: wpłaty gotówkowe, depozyty czeków mobilnych, bezpłatne bankomaty, prowadzenie wszystkich rachunków w jednym banku, oprocentowane rachunki czekowe i osobista obsługa klienta.

  Mając na uwadze, że konta biznesowe zwykle pobierają wyższe opłaty niż konta osobiste, nadal powinieneś poważnie rozważyć koszty konta bankowego. Główne opłaty za konta w bankach biznesowych obejmują miesięczne opłaty za konto, dodatkowe opłaty transakcyjne i opłaty za nadwyżkę depozytu gotówkowego.

  Ponieważ każda firma jest inna, nie ma idealnego konta dla małych firm. Niektóre małe firmy mogą być zadowolone z banku internetowego, który nie pobiera żadnych miesięcznych opłat. Innym firmom bardziej zależy na częstych wpłatach gotówki i nigdy nie będą musiały wpłacać czeku z telefonu.

  Jedynym powszechnym pragnieniem na rachunkach bankowych dla małych firm są niskie opłaty, więc uważaj na opłaty, którymi możesz zostać obciążony, chyba że spełniasz określone kryteria, aby ich uniknąć.

  Teraz, gdy mamy to wszystko na uboczu, przyjrzyjmy się najlepszym bankom dla małych firm.

  Ogólnie najlepszy: Chase

  Jeśli chcesz korzystać z tradycyjnego banku, Chase jest najlepszą opcją jako właściciel małej firmy. Chase ma lokalizacje w całym kraju, oferuje sprawdzanie firm bez opłat, o ile utrzymujesz minimalne saldo w wysokości 1500 USD, a także jeden z najlepszych dostępnych systemów bankowości internetowej i mobilnej.

  Chase to także świetny bank dla firmowych kart kredytowych. Na przykład Chase Ink Business Preferred oferuje wysokiej jakości nagrody, które można wykorzystać na bezpłatne i zniżki na podróże. Jeśli masz rachunki bieżące i oszczędnościowe w tym samym miejscu, łatwiej jest zarządzać wszystkim za pomocą jednego loginu do bankowości internetowej.

  Podsumowując, Chase zajmuje pierwsze miejsce, ponieważ oferuje wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, wiele lokalizacji i opcje uniknięcia miesięcznych opłat za usługi. Chase może z łatwością zaspokoić potrzeby zarówno małych, indywidualnych, jak i tradycyjnych firm zatrudniających wielu pracowników.

  Najlepsza Unia Kredytowa: Navy Federal Credit Union

  Chociaż z technicznego punktu widzenia nie jest to bank, Navy Federal Credit Union oferuje najwyższej jakości usługi bankowości biznesowej, idealne dla szerokiej gamy małych firm. Obejmują one kontrolę biznesową i oszczędności, pożyczki, karty kredytowe, przetwarzanie płatności, a nawet emeryturę i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich pracowników.

  Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe są podmiotami non-profit. Oznacza to, że zwykle pobierają niższe opłaty i oferują wyższe oprocentowanie oszczędności niż banki nastawione na zysk.

  Aby otworzyć firmowe konto bankowe w Navy Federal, musisz najpierw zostać członkiem biznesowym. Wymaga to, abyś najpierw dołączył do unii kredytowej jako osoba fizyczna. Aby rozpocząć, będziesz również potrzebować depozytu otwierającego w wysokości 100 USD.

  Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe są zazwyczaj nastawione bardziej na konsumentów niż na firmy, ale nie zapominają o dużej możliwości zaoszczędzenia pieniędzy dzięki biznesowemu rachunkowi czekowemu i oszczędnościowemu w kasie.

  Najlepsze do sprawdzania tylko online: Axos Bank

  Podczas gdy Capital One zawiesił Spark Business Checking, Axos Bank podskoczył, aby ubiegać się o miejsce na najlepsze konto czekowe online, które jest obecnie dostępne dla małych firm. Axos Bank jest najstarszym w Stanach Zjednoczonych bankiem działającym wyłącznie online, z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług bankowych zarówno dla klientów biznesowych, jak i osobistych.

  Konto do sprawdzania interesów biznesowych jest bezpłatne z dość dużym średnim saldem dziennym wynoszącym 5000 USD, w przeciwnym razie zapłacisz miesięczną opłatę w wysokości 10 USD. Konto zawiera do 50 bezpłatnych pozycji miesięcznie, więc nie jest idealne dla najbardziej zapracowanych firm z ogromną liczbą transakcji lub mniejszych firm, które utrzymują niskie saldo dzienne. Ale oferuje odsetki, obecnie 0,80 procent, oraz świetne opcje bankowości internetowej i mobilnej.

  Axos oferuje również podstawowe konto czekowe dla firm bez miesięcznych opłat, do 200 bezpłatnych pozycji miesięcznie i inne gadżety bez odsetek. W zależności od potrzeb może to być lepsze niż konto do sprawdzania interesów biznesowych.

  Axos oferuje również konta rynku pieniężnego i rachunki oszczędnościowe dla firm, płyty CD oraz pełen zestaw usług zarządzania gotówką. To imponujące dla każdego banku, nie tylko dla banków internetowych. Jeśli nie potrzebujesz pracować z gotówką, ale potrzebujesz poważnego banku, rozważ Axos Bank dla swoich potrzeb bankowych dla małych firm.

  Najlepsze pod względem liczby oddziałów: Wells Fargo

  Wells Fargo jest niezwykle popularnym bankiem, pomimo niedawnego złego PR. Jest największym pożyczkodawcą Small Business Administration na pożyczki SBA i ma więcej oddziałów niż jakikolwiek inny bank w Stanach Zjednoczonych.

  Wells Fargo oferuje cztery różne biznesowe konta czekowe. Wszystkie te konta mają miesięczne opłaty, ale w większości przypadków można ich uniknąć przy minimalnym saldzie. W przypadku konta Simple Business Checking minimalna kwota to 500 USD, aby uniknąć opłat.

  Ponieważ Wells Fargo jest tak duże, oferuje praktycznie każdą usługę, której może potrzebować Twoja firma. Obejmuje to takie rzeczy, jak usługi płacowe, kadrowe i podatkowe. Ale możesz zapłacić więcej, aby uzyskać wiele z tych usług od Wells Fargo niż niektóre firmy specjalizujące się w tych różnych usługach.

  Jeśli Twoje małe firmy zużywają dużo gotówki, Wells Fargo jest jedną z najlepszych opcji. Możesz nie tylko wpłacać gotówkę w największej sieci oddziałów, ale także bez opłat pobierać pieniądze z jej ogromnej sieci bankomatów.

  Najlepsze do analizy biznesowej: bank M&T

  Jeśli mieszkasz na wschodnim wybrzeżu, rozważ M&T Bank dla potrzeb bankowych dla małych firm. M&T posiada 690 oddziałów w Nowym Jorku, Pensylwanii, Maryland, Waszyngtonie, Wirginii, Wirginii Zachodniej i na Florydzie. Ale M&T wyróżnia się czymś więcej niż siecią oddziałów.

  M&T Bank oferuje menedżerów ds. Relacji z klientami, którzy nie tylko oferują rachunki bankowe i pomagają w zadawaniu pytań dotyczących obsługi klienta. Ci bankierzy przeglądają finanse firmy od wewnątrz i na zewnątrz, aby pomóc Ci lepiej je zrozumieć i osiągnąć najlepszy sukces w małej firmie.

  M&T Bank jest jednym z 10 największych pożyczkodawców SBA i oferuje szereg rachunków bankowych. Dostępnych jest pięć opcji sprawdzania, które mogą być odpowiednie dla większości małych firm, a także specjalne konta dla branży usług medycznych i profesjonalnych. Największą wadą jest to, że musisz utrzymywać duże saldo, aby uniknąć opłat na większości tych kont. Aby uniknąć opłaty w wysokości 10 USD na podstawowym koncie Simple Checking for Business, musisz utrzymywać średnie saldo 2500 USD.

  Najlepsze bezpłatne usługi czeków stacjonarnych: bank w USA

  US Bank nie jest tak duży jak niektórzy z jego konkurentów, ale nadal oferuje dużą sieć oddziałów i bankomatów w całych Stanach Zjednoczonych. Największą zaletą dla małych firm jest konto Silver Business, które oferuje sprawdzanie bez miesięcznej opłaty za utrzymanie.

  To konto jest świetne dla mniejszych firm z mniej niż 150 transakcjami miesięcznie (zapłacisz po 0,50 za dodatkowe przedmioty). Możesz wpłacić do 20 czeków mobilnych każdego miesiąca bez opłat i zapłacić tyle samo .50 za dodatkowe depozyty mobilne.

  Podobnie jak inne na tej liście, US Bank oferuje dodatkowe usługi w ramach pakietu, w tym przetwarzanie kart kredytowych, obsługę płac i fakturowanie. Inne konta czekowe mają większą liczbę bezpłatnych transakcji, ale wymagają dużego salda, aby uniknąć miesięcznych opłat za usługi do 25 USD za konto.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy