Capital One i Walmart właśnie ogłosiły 2 karty kredytowe, które oferują zwrot do 5%

Capital One i Walmart właśnie ogłosiły 2 karty kredytowe, które oferują zwrot do 5%
16.10.2020
Category: Zwrot Gotówki

Ten artykuł został wysłany przez zespół Personal Finance Insider. Nie został sprawdzony, zatwierdzony ani w inny sposób zatwierdzony przez żadnego z wymienionych emitentów. Niektóre z ofert, które widzisz na tej stronie, pochodzą od naszych partnerów, takich jak Citi i American Express, ale nasz zasięg jest zawsze niezależny. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie.

  • Walmart i Capital One właśnie ogłosiły wprowadzenie dwóch nowych kart kredytowych pod wspólną marką Walmart 24 września.
  • Obie karty oferują zwrot 5% na zakupy na Walmart.com i żadna z nich nie ma rocznej opłaty.
  • Jedna opcja, karta Walmart Rewards, jest przeznaczona dla wnioskodawców z niższym kredytem i może być używana tylko w Walmart.
  • Nagrody na tych dwóch kartach są konkurencyjne i wypadają korzystnie w porównaniu z opcjami Best Buy i Target, ale zanim zdecydujesz się złożyć wniosek, zastanów się, czy nie byłoby lepiej z kartą kredytową niezwiązaną ze sklepem.

Nie codziennie największy na świecie sprzedawca dokonuje zmian na swoich kartach kredytowych, ale tak właśnie się stało. Walmart właśnie ogłosił dwie nowe karty bez opłat rocznych we współpracy z Capital One: kartę Capital One Walmart Rewards Mastercard i kartę sklepową Walmart Rewards, które będą dostępne od 24 września.

Capital One® Walmart Rewards Mastercard®

Istnieją dwa sposoby zdobywania nagród za pomocą karty Walmart. Po pierwsze, możesz ubiegać się o nową kartę Capital One Walmart Rewards Mastercard, której można używać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Mastercard.

Ta karta zapewnia 5% zwrotu na zakupy w Walmart.com, w tym na odbiór i dostawę artykułów spożywczych Walmart. Przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta możesz również otrzymać 5% zwrotu za zakupy w sklepie, korzystając z aplikacji Walmart Pay.

Po pierwszym roku obowiązywania tej oferty wprowadzającej otrzymasz 2% zwrotu z zakupów Walmart w sklepach i zawsze 2% zwrotu w restauracjach i podróżach. Wreszcie, wszędzie indziej zarobisz 1% zwrotu, co jest standardową stopą zarabiania bez premii w przypadku większości kart kredytowych.

Na szczęście ta karta nie ma opłaty rocznej ani opłat za transakcje zagraniczne.

Karta nagród Capital One Walmart

Inną nową oferowaną kartą jest Walmart Rewards Card, z której można korzystać tylko w sklepach Walmart, Walmart.com oraz w centrach paliw Walmart, w tym na stacjach benzynowych Murphy.

Jedną z zalet tej karty jest to, że jest oferowana klientom, którzy nie mają wystarczającego kredytu, aby zakwalifikować się do karty Capital One Mastercard. Jednak posiadacze Walmart Rewards Card otrzymają te same 5% zwrotu za zakupy dokonane na Walmart.com i w aplikacji Walmart i otrzymają tę samą ofertę początkową 5% za korzystanie z Walmart Pay w sklepach przez pierwsze 12 miesięcy ich konta. Po zakończeniu oferty wstępnej posiadacze tych kart otrzymają nieograniczony zwrot 2% na zakupy Walmart w sklepach i na stacjach paliw Walmart.

Wykorzystywanie nagród i innych korzyści związanych z kartą Walmart

Capital One oferuje wiele łatwych sposobów na odebranie nagród i możesz to zrobić w dowolnym czasie i w dowolnej wysokości. Opcje nagród obejmują środki na wyciągach, rezerwacje podróży, karty podarunkowe i podczas płatności online na Walmart.com. Możesz też użyć swoich nagród, aby zapłacić za ostatnie zakupy za pomocą narzędzia Capital One Purchase Eraser.

Chociaż te karty nie stanowią przełomu technologicznego, mają kilka interesujących funkcji. Na przykład możesz ubiegać się o te karty za pomocą aplikacji Walmart, a nawet przez wiadomość tekstową. Te karty są zintegrowane z portfelem mobilnym Walmart Pay, więc nie musisz nawet zabierać karty ze sobą na zakupy.

Jak nowe karty Walmart wypadają na tle konkurencji?

Zarabianie 5% zwrotu to dość wysoka poprzeczka jak na sklepową kartę kredytową, zwłaszcza u sprzedawcy, który konkuruje przede wszystkim ceną. Aby odzyskać 5% zwrotów, musisz przejść przez kilka kółek – przez pierwsze 12 miesięcy możesz odzyskać 5% z zakupów w sklepie Walmart, ale tylko wtedy, gdy korzystasz z aplikacji Walmart Pay, a następnie 5% ogranicza się do zakupów na Walmart.com. Mimo to jest to duży zwrot z wydatków.

Jednym z wyraźnych konkurentów jest Target REDcard, która oferuje 5% oszczędności na wszystkich zakupach i obejmuje takie funkcje, jak bezpłatna dwudniowa wysyłka i dodatkowe 30 dni na pełne zwroty. Jednak karta Target RED jest dostępna tylko jako karta obciążeniowa sklepu lub karta debetowa, więc nie można jej używać do robienia zakupów w innych miejscach niż Target. Obie karty nie mają opłat rocznych.

Karta Amazon Rewards Visa Signature

od Chase i Amazon Prime Store Card oferują 5% zwrotu na Amazon.com, o ile jesteś członkiem Amazon Prime. Karta Amazon Prime Rewards oferuje również 2% zwrotu w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach oraz 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy. Nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne i żadna karta nie ma rocznej opłaty.

Karta Visa My Best Buy od Citi oferuje 5% zwrotu za zakupy Best Buy, która wzrasta do 6% dla członków Elite Plus programu lojalnościowego sklepu. Oferuje również 2% zwrotu w nagrodach za zakupy w restauracjach i sklepach spożywczych oraz 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy. Obecnie oferuje ograniczony czasowo 3% bonus na zakup gazu. Dostępna jest również karta sklepowa My Best Buy, która nie jest częścią sieci płatności Visa. Obie karty oferują opcje finansowania, które możesz wybrać zamiast nagród, i nie ma opłaty rocznej za żadną z nich.

Biorąc pod uwagę opcje inne niż karty sklepowe

Warto też w ogóle unikać kart sklepowych. Karty kredytowe z marką sklepową są znane z naliczania wyjątkowo wysokich stóp procentowych, więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować salda, będziesz chciał wybrać kartę z niższym APR (i idealnie 0% wstępną ofertą APR) .

Poza tym wiele osób robi zakupy w najbardziej dogodnym dla nich sklepie w dowolnym momencie i nie zawsze wraca w to samo miejsce. Dla tych kupujących sensowne może być wybranie karty kredytowej, która zapewnia wysoki poziom nagród za wszystkie zakupy lub takiej, która zawiera kategorie bonusowe za określone zakupy.

Na przykład Chase Freedom®

oferuje 5% zwrot gotówki do 1500 $ wydanych w każdym kwartale, który aktywujesz u sprzedawców zmieniających się co kwartał. Programy Discover it® Cash Back i ABOC Platinum Rewards Mastercard® mają podobne programy nagród.

Inną dobrą opcją jest karta Blue Cash Preferred® od American Express, która oferuje 6% zwrotu gotówki na op do 6000 USD wydawanych każdego roku kalendarzowego w amerykańskich supermarketach (następnie 1% zwrotu) oraz w wybranych amerykańskich usługach transmisji strumieniowej. Oferuje również 3% zwrotu gotówki w tranzycie i na stacjach benzynowych w USA. I chociaż ma roczną opłatę w wysokości 95 USD (zobacz stawki), oferuje nowym wnioskodawcom kredyt w wysokości 250 USD po wydaniu 1000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

Konkluzja

Walmart jest największym sprzedawcą detalicznym na świecie w dużej mierze ze względu na koncentrację na oferowaniu najniższych możliwych cen, więc nie powinno dziwić, że jego nowe karty kredytowe zapewniają bardzo wysokie nagrody.

Nowa karta Walmart Rewards Mastercard i Walmart Rewards Card są konkurencyjne w stosunku do kart kredytowych innych głównych sprzedawców, takich jak Best Buy and Target, zwłaszcza dzięki zwrotowi 5% na Walmart.com (choć byłoby jeszcze lepiej, gdyby 5% dotyczyło zakupów w sklepach) poza pierwsze 12 miesięcy).

Większy zasięg karty kredytowej

Ujawnienie: Ten post został wysłany przez zespół Personal Finance Insider. Czasami zwracamy uwagę na produkty i usługi finansowe, które mogą pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji za pomocą pieniędzy. Nie udzielamy porad inwestycyjnych ani nie zachęcamy do przyjęcia określonej strategii inwestycyjnej. Jeśli podejmiesz działania w oparciu o jedną z naszych rekomendacji, otrzymamy niewielką część przychodów od naszych partnerów handlowych. Nie ma to wpływu na to, czy przedstawiamy produkt lub usługę finansową. Działamy niezależnie od naszego zespołu sprzedaży reklam.

Business Insider może otrzymać prowizję od The Points Guy Affiliate Network, ale nasze raporty i rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne.

Uwaga: chociaż oferty wymienione powyżej są aktualne w momencie publikacji, mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i mogą ulec zmianie lub mogą już nie być dostępne.

Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Blue Cash Preferred® od American Express, kliknij tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy