Czy Chase to dobry bank?

17.02.2021
Category: Zastaw Domu

Chase jest znany z obsługi klienta i hojnych premii za rejestrację. Zanim jednak dołączysz, dowiedz się, czy można bezpiecznie korzystać z banku.

CreditDonkey

Powody, dla których Chase to dobry bank

Chase to jeden z najstarszych i największych banków w Stanach Zjednoczonych.

Ma reputację doskonałej obsługi klienta i szerokiego wachlarza usług, w tym bankowych, kart kredytowych i inwestycji.

Jeśli szukasz banku z pełną obsługą i ogólnokrajową dostępnością, zdecydowanie warto rozważyć Chase. Jednak nie będzie to odpowiednie dla każdego. Poniżej omówimy również wady.

DUŻE BONUSY ZA REJESTRACJĘ

Chase Bank często oferuje duże bonusy powitalne nowym klientom za otwarcie nowego konta. Na przykład, zwykle możesz znaleźć ofertę gotówkową w wysokości 200 $, otwierając nowe konto Chase Total Checking i konfigurując bezpośrednią wpłatę. To łatwy sposób na zdobycie niewielkiego bonusu bez konieczności dużego początkowego depozytu.

Zanim otworzysz nowe konto bankowe, zapoznaj się z aktualnymi promocjami.

Oprócz produktów bankowych, Chase oferuje również jedne z największych bonusów powitalnych kart kredytowych. Na przykład premia Chase Sapphire Preferred jest warta aż 1000 $ (po wykupieniu przez portal podróżniczy Chase).

Nawet platforma You Invest firmy Chase oferuje bonusy gotówkowe dla nowych klientów.

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW BANKOWYCH

CreditDonkey

Chase to bank oferujący pełen zakres usług, oferujący prawie każdą usługę finansową. To świetna opcja dla tych, którzy lubią mieć wszystkie swoje konta finansowe pod jednym dachem.

Chase oferuje:

 • Kilka opcji sprawdzania dla wszystkich sytuacji finansowych

 • Oszczędności i płyty CD

 • Bankowość biznesowa, finansowanie i usługi handlowe

 • Karty kredytowe

 • Usługi inwestycyjne za pośrednictwem You Invest lub doradcy JP Morgan

 • Kredyty hipoteczne, refinansowanie domu i linia kredytowa pod zastaw domu

 • Kredyty samochodowe i refinansowanie samochodów

Czasami dobrze jest korzystać z tego samego banku dla wszystkich swoich potrzeb finansowych. Przesyłanie pieniędzy między kontami mogłoby być łatwiejsze. Lub możesz otrzymać specjalne korzyści, budując związek.

WIELE MOŻLIWOŚCI KONTROLI

Chase zapewnia więcej opcji czeków w porównaniu do innych dużych banków w USA. Oferuje rozwiązania sprawdzające dla różnych sytuacji finansowych, dzięki czemu jest dobrą opcją dla prawie każdego.

Podstawowe konto Chase Total Checking nie wymaga minimalnego depozytu. Łatwo jest zrezygnować z miesięcznej opłaty za usługę przy bezpośrednich wpłatach w wysokości co najmniej 500 USD każdego miesiąca.

Chase oferuje również opcje sprawdzania dla licealistów i studentów bez miesięcznych opłat. Oferuje nawet bezpieczne konto czekowe, które jest idealne dla tych, którzy mieli problemy z otwarciem konta bankowego w przeszłości.

Dla osób z większymi saldami konta czekowe wyższego poziomu zapewnią więcej korzyści. Mogą to być zwroty opłat za bankomat, bezpłatne czeki i inne zwolnienia z opłat bankowych. Najwyższej jakości usługa Private Client Checking obejmuje Twojego prywatnego bankiera i osobistego doradcę inwestycyjnego.

WSPANIAŁE KARTY KREDYTOWE

Chase wydaje jedne z najlepszych kart kredytowych na rynku. Są nie tylko znani z niesamowitych bonusów za rejestrację, ale także oferują wspaniałe nagrody.

Najpopularniejsze karty Chase pochodzą z zestawu kart Ultimate Rewards. Ultimate Rewards to jeden z najbardziej lukratywnych programów lojalnościowych dla kart kredytowych. Karty premium, takie jak Chase Sapphire Preferred i Sapphire Reserve, umożliwiają transfer punktów do wiodących partnerów lotniczych i hotelowych.

Oferuje również świetne podstawowe karty dla początkujących lub bardziej okazjonalnych użytkowników. Karty Chase Freedom oferują wysokie nagrody w postaci zwrotu gotówki bez rocznej opłaty.

Jednak Chase jest jednym z trudniejszych wydawców kart kredytowych z większą liczbą zasad i ograniczeń. Jeśli masz relacje bankowe z Chase, może to pomóc Ci lepiej zakwalifikować się do karty Chase.

OBECNOŚĆ W KRAJU

Chase Bank ma prawie 4900 fizycznych oddziałów i 16 000 bankomatów w całym kraju. Jeśli znajdujesz się w obszarze usług Chase, nigdy nie jesteś daleko od oddziału lub bankomatu.

Jednak nie znajduje się w każdym stanie. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu miejsca, w którym działa Chase, nie będziesz w stanie uzyskać obsługi osobistej, a opłaty za bankomat będą się sumować. Jednym ze sposobów uniknięcia opłat za bankomat jest zwrot gotówki za zakupy kartą debetową.

Ze względu na dostępność Chase w większości dużych miast, jest to dobra zaleta, jeśli często podróżujesz po Stanach Zjednoczonych

APLIKACJA MOBILNA PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA

W dzisiejszej kulturze bankowości mobilnej posiadanie solidnej aplikacji mobilnej jest niezwykle ważne. Chase ma jedną z najwyżej ocenianych aplikacji bankowości mobilnej. Ma ocenę:

 • 4,8 gwiazdki w Apple App Store z 2,3 mln ocen

 • 4,2 gwiazdki w Google Play z ocenami 1,5 mln

Aplikacja oferuje prawie pełną funkcjonalność. Wystarczy jedno logowanie, aby uzyskać dostęp do swoich kont bankowych, kart kredytowych, pożyczek i rachunków inwestycyjnych. Więc nawet jeśli nie mieszkasz w pobliżu oddziału, nadal możesz zarządzać wszystkimi swoimi finansami za pośrednictwem aplikacji.

Niektóre rzeczy, które możesz zrobić w aplikacji, obejmują:

 • Zaloguj się za pomocą FaceID

 • Zobacz salda swojego konta

 • Przelewaj pieniądze między swoimi kontami Chase, do innego banku lub za pośrednictwem Zelle

 • Zdalnie sprawdza depozyty, robiąc tylko zdjęcie

 • Skonfiguruj powiadomienia o podróżach na swoich kartach

 • Płać rachunki online

 • Wysyłaj przelewy bankowe

 • Zaplanuj płatności na swoich kartach kredytowych Chase

 • Śledź i wymieniaj punkty Chase Ultimate Rewards

 • Otrzymuj aktualne informacje o swojej zdolności kredytowej

 • Skonfiguruj niestandardowe alerty mobilne

 • Zarządzaj swoimi inwestycjami

OBSŁUGA KLIENTA 24/7

Chase zapewnia całodobową obsługę klienta z prawdziwymi przedstawicielami ludzkimi w zakresie usług bankowych i kart kredytowych. Możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i skontaktować się z żywą osobą.

Niektóre numery obsługi klienta, które należy znać:

 • Bankowość osobista: 1-800-935-9935

 • Bankowość biznesowa: 1-800-242-7338

 • Osobiste karty kredytowe: 1-800-432-3117

 • Biznesowe karty kredytowe: 1-888-269-8690

Jedynym minusem jest to, że Chase nie oferuje czatu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Aby natychmiast uzyskać odpowiedź na pytanie, musisz zadzwonić. Możesz także korzystać z bezpiecznych wiadomości Chase na swoim koncie, ale być może będziesz musiał trochę poczekać na odpowiedź.

ŚCIGAJ WADY BANKU

Chase nie jest doskonały i nie będzie odpowiedni dla wszystkich. Ważne jest również, aby znać wady. Oto kilka niedociągnięć Chase’a.

Niskie oprocentowanie oszczędności

Podobnie jak w przypadku większości tradycyjnych banków tradycyjnych, stopy procentowe Chase nie są niczym niezwykłym. Jeśli masz dużo do zaoszczędzenia, dużo lepiej będzie, jeśli wybierzesz konto oszczędnościowe online. Te konta oferują wyższe oprocentowanie, dzięki czemu Twoje pieniądze są większe.

Nie we wszystkich stanach

Chociaż jest to jeden z największych banków, Chase nie jest zlokalizowany wszędzie. Jeśli mieszkasz gdzieś bez oddziału Chase lub bankomatu, może to być dla Ciebie niedogodnością.

Brak darmowego sprawdzania

Chase nie oferuje opcji darmowego sprawdzania (z wyjątkiem studentów). Jednak łatwo jest zrzec się miesięcznej opłaty za usługę dla konta Chase Total Checking z co najmniej 500 $ miesięcznych bezpośrednich wpłat.

Wiele opłat bankowych

Niestety, Chase ma wiele opłat, takich jak opłaty za bankomaty poza siecią, opłaty za przelewybankowe, opłatyza debet, opłaty za wstrzymanie płatności i czeki. Wiele banków internetowych zrzeka się tego rodzaju opłat.

Jeśli masz wystarczająco duże saldo na jednym z kont czekowych premium, niektóre z tych opłat można znieść.

Brak niektórych produktów

Chase nie oferuje kont oszczędnościowych emerytalnych ani pożyczek osobistych. Jednak oferuje IRA za pośrednictwem You Invest lub JP Morgan Advisor. Brak osobistych pożyczek jest wadą, a dobre stosunki bankowe mogą często pomóc w uzyskaniu lepszych oprocentowania pożyczek, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji finansowej. Ale nie będziesz mieć takiej opcji z Chase.

LINIA DOLNA

Chase warto rozważyć, jeśli podoba Ci się opcja posiadania wszystkich produktów finansowych pod jednym dachem. Chase ma silną obecność w całym kraju, pełną gamę usług, dobrą bankowość mobilną i całodobową obsługę klienta. Oferuje również jedne z najlepszych kart kredytowych na rynku.

Ale jeśli szukasz czeków i oszczędności z mniejszymi, niższymi opłatami i wyższym odsetkiem, zamiast tego będziesz chciał sprawdzić inne opcje.

Uwaga: Ta strona internetowa jest możliwa dzięki powiązaniom finansowym z niektórymi produktami i usługami wymienionymi w tej witrynie. Możemy otrzymać odszkodowanie, jeśli robisz zakupy za pośrednictwem linków w naszych treściach. Nie musisz korzystać z naszych linków, ale jeśli to zrobisz, pomagasz w obsłudze CreditDonkey.

Uwaga redakcyjna: Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żadnego wydawcę karty. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem programów partnerskich Reklamodawcy.

Uwaga redakcyjna: ta zawartość nie jest dostarczana przez Chase. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Chase. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem programów partnerskich Reklamodawcy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy