Izabella Wiley dyrektor generalną AE Networks w Europie Wschodniej

Polska managerka na czele telewizyjnej grupy w 18 krajach

Izabella Wiley, przedtem kierująca polskim oddziałem firmy telewizyjnej A+E Networks, awansowała na stanowisko dyrektor ogólnej grupy na starym kontynencie Środkowo-Wschodniej.

Wiley odpowiadać będzie za biznes amerykańsko-brytyjskiego nadawcy telewizyjnego w 18 krajach własnego regionu, poza Polską m. in. w Czechach, w Węgrzech i w Rumunii.

Izabella Wiley szef generalną A+E Networks w Polskę została w 2013 roku. Stworzyła oddział przedsiębiorstwa w Warszawie oraz portfolio kanałów w języku naszym. Obecnie spółka w naszym kraju nadaje 4 stacje tematyczne: dokumentalne kanały History, H2 i CI Polsat oraz lifestylową telewizję Lifetime.

Wiley to znana managerka dzięki polskim rynku telewizyjnym. Przy przeszłości przez 12 lata pracowała w warszawskim oddziale amerykańskiego Viacomu, nadawcy m. in. kanałów MTV i Comedy Central. Przez minione lata pracy tam zarządzała też biznesem tego nadawcy w krajach nadbałtyckich i na Ukrainie.

Tagi: telewizja kanały A+E Networks Komentując korzystasz z przybory Facebooka. Publikowane komentarze istnieją prywatnymi opiniami Użytkowników. Żeby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Statut i zasady obowiązujące dzięki Facebooku mieszczą się pod linkiem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktokolwiek spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI przerabia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje zwiać spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie