Najlepsi brokerzy online dla akcji w październiku 2020 r

17.02.2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomóc Ci w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych, zapewniając interaktywne narzędzia i kalkulatory finansowe, publikując oryginalne i obiektywne treści, umożliwiając bezpłatne prowadzenie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Nasze artykuły, narzędzia interaktywne i hipotetyczne przykłady zawierają informacje, które pomogą Ci przeprowadzić badania, ale nie mają służyć jako porady inwestycyjne i nie możemy zagwarantować, że te informacje mają zastosowanie lub są dokładne w Twojej sytuacji osobistej. Wszelkie szacunki oparte na wynikach z przeszłości nie gwarantują przyszłych wyników, a przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji należy omówić swoje konkretne potrzeby inwestycyjne lub zasięgnąć porady wykwalifikowanego specjalisty.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

Ujawnienie redakcyjne.Wszystkie recenzje są przygotowywane przez naszych pracowników. Wyrażone opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym wszelkie stawki, warunki i opłaty związane z produktami finansowymi, przedstawione w przeglądzie, są aktualne na dzień publikacji.

 • 1 października 2020 /
 • 5 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Technologia zapoczątkowała nową erę w świecie inwestowania, w tym możliwość handlu akcjami z domu, w czasie rzeczywistym i często za zerową prowizją. Ale jaki jest najlepszy broker online do handlu akcjami w 2020 roku? Może to zależeć od typu inwestora, jakich potrzebujesz, funkcji i tego, ile jesteś gotów zapłacić za najwyższej klasy technologię handlową.

  Bankrate przeanalizował wszystkie funkcje oferowane przez główne serwisy giełdowe, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą internetową platformę handlu akcjami dla Twoich potrzeb. Oto nasze typy oparte na stylu inwestowania i głównych korzyściach.

  Oto najlepsi brokerzy online dla akcji w 2020 roku:
  • Wierność – najlepsza do inwestowania w badania
  • TD Ameritrade – najlepszy dla początkującychCharles Schwab – najlepszy do obsługi klientaRobinhood – najlepszy dla cyfrowych doświadczeń użytkownikówHandel elektroniczny – najlepszy do ciągłej edukacjiCo wziąć pod uwagę przy wyborze brokera

   Najlepsze strony internetowe zajmujące się handlem akcjami oferują przyjazne dla konsumenta funkcje i opłaty, które handlowcy mogą łatwo uzasadnić. Aby stworzyć listę opcji, które konsumenci powinni wziąć pod uwagę w swoich transakcjach w tym roku, wzięliśmy pod uwagę następujące czynniki:

   • Cena: jeśli chodzi o opłaty, masz szczęście – opłaty szybko spadały, ponieważ wielu brokerów internetowych obniżyło swoje prowizje od handlu akcjami i ETF do 0 USD. W przypadku tej listy najlepszych witryn do handlu online uwzględniliśmy opłaty i koszty handlowe, aby zobaczyć, jak się układają.
   • Zasoby brokera: Będziesz także chciał wziąć pod uwagę między innymi takie czynniki, jak rodzaj porad i narzędzi badawczych od brokera, jakość aplikacji do handlu cyfrowego oraz możliwość szybkiego i niezawodnego zawierania transakcji. Strategia: Konto, które naprawdę chcesz, ostatecznie sprowadzi się do Twojej osobistej strategii inwestycyjnej – w tym częstotliwości planowanych transakcji i tego, czy jesteś początkującym, czy bardziej doświadczonym. Zastanawialiśmy się, jak każda platforma inwestycyjna dostosowuje swoją ofertę do innego rodzaju konsumentów.Przegląd: Najlepsi maklerzy giełdowi online w październiku 2020 r

    Wierność – najlepsza do inwestowania w badania

    Fidelity cieszy się dobrą opinią dzięki oferowaniu jednych z najlepszych badań i narzędzi dla konsumentów planujących przejście na emeryturę, co jest jednym z powodów, dla których zdobyli tak duże zaufanie konsumentów.

    Omówienie: Jak to ujął w szczegółowej analizie Bankrate: „Naprawdę zasoby są ciągłe, a dzięki przejrzystemu układowi nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem tego, czego szukasz.

    Informacje dostępne na ich platformie – która obejmuje wyrafinowane narzędzia do monitorowania, takie jak ekrany dywidend ze współczynnikiem wypłaty i datami bez dywidendy – sprawiają, że konto jest dobrą opcją dla inwestorów, którzy chcą się okopać.

    Ceny: podobnie jak większość branży, Fidelity obniżyło prowizje handlowe do zera, co jest dobrodziejstwem dla wszystkich traderów, ale szczególnie dla inwestorów długoterminowych typu „kup i trzymaj. Fidelity ma reputację przyjaznego inwestorowi, a także nie pobiera żadnych opłat za wiele innych usług, za które inni brokerzy rutynowo pobierają opłaty.

    Ich reputację dodatkowo wzmacnia fakt, że Fidelity zajęło pierwsze miejsce w badaniu inwestorów Investor’s Business Daily 2020, w którym ankietowani byli ludzie, którzy powinni wiedzieć najlepiej – klienci, którzy faktycznie korzystają z ich usług.

    TD Ameritrade – najlepszy dla początkującychTD Ameritrade wprowadził w ciągu ostatnich kilku lat interesującą gamę innowacji, z których wiele sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla początkujących inwestorów, którzy czują się dobrze z technologią.

    (Od listopada 2019 r. Charles Schwab zgodził się na zakup TD Ameritrade i planuje zintegrować obie firmy po sfinalizowaniu umowy).

    Omówienie: Firma zrobiła plusk, ogłaszając, że klienci mogą teraz prosić urządzenia wyposażone w Alexę o kupowanie i sprzedawanie akcji oprócz innych rzeczy, o które mogli prosić od miesięcy, takich jak uzyskiwanie aktualizacji rynkowych.

    Polecenie głosowe zostało zaprojektowane tak, aby uprościć Ci życie w sytuacjach, gdy, powiedzmy, gotujesz spaghetti i masz ręce pokryte sosem carbonara – scenariusz, który utrudniłby uruchamianie aplikacji mobilnej. Poza tym jest wielu ludzi, którzy myślą, że głos jest przyszłością nawigacji.

    Po stronie konsumenta platforma zapewnia dostęp do biblioteki treści edukacyjnych, która obejmuje filmy, audycje internetowe i tysiące artykułów. Tak, to brzmi trochę przytłaczająco. Ale właśnie dlatego TD Ameritrade twierdzi, że jego centrum edukacyjne zajmuje się najpopularniejszymi treściami na podstawie ogólnych liczb oglądalności.

    Platforma Trade Architect firmy jest również niezwykle łatwa w użyciu, dzięki czemu jest popularną opcją dla początkujących inwestorów, którzy chcą zmoczyć stopy.

    Ceny: W październiku 2019 TD Ameritrade obniżył prowizje od akcji i ETF do zera, a transakcje opcjami kosztują 0,65 USD za kontrakt. Ponadto nie ma minimalnych wartości konta, co czyni tę opcję atrakcyjną dla początkujących.

    Charles Schwab – najlepszy do obsługi klientaJest powód, dla którego liderzy inwestujący, tacy jak Warren Buffett, nieustannie narzekają na znaczenie szacowania opłat inwestycyjnych.

    Omówienie: Im więcej opłat płacisz na dłuższą metę, tym więcej pochłaniają one Twoje zyski. Z drugiej strony, gdy płacisz mniej, by zainwestować swoje pieniądze i pozwalasz im rosnąć, więcej trzymasz w kieszeni. Dlatego wielu świadomych kosztów inwestorów decyduje się na handel z Charlesem Schwabem.

    Jednak Charles Schwab nie pozwoli Ci znieść tandetnej obsługi klienta w zamian za niskie koszty. Firma została sklasyfikowana przez JD Power w latach 2016-18 jako „Najwyższa satysfakcja inwestorów z firm brokerskich oferujących pełną obsługę, trzy lata z rzędu. W ankiecie 2020 Schwab zajął pierwsze miejsce wśród inwestorów zrób to sam.

    Charles Schwab ma również innowacyjną politykę obsługi klienta, która mówi, że klienci mogą uzyskać zwrot prowizji, opłat transakcyjnych lub programu doradczego, jeśli czują się niezadowoleni – coś, czego Walt Bettinger, prezes i dyrektor generalny Charles Schwab, powiedział, że już się spodziewasz.

    „Dzisiejsi konsumenci oczekują dużej wartości, wspaniałych wrażeń i zwrotu kosztów, jeśli nie są zadowoleni – powiedział Bettinger w komunikacie prasowym ogłaszającym gwarancję. „Uważamy, że nowoczesne doświadczenie inwestycyjne powinno spełnić te oczekiwania – kropka.

    Ceny: Platforma handlowa online firmy właśnie stała się trochę bardziej interesująca, a broker ogłosił, że obniża prowizje do zera od transakcji na akcjach, ETFach i opcjach, chociaż nadal będzie pobierać opłatę w wysokości 0,65 USD za kontrakt od opcji.

    Robinhood – najlepszy dla cyfrowych doświadczeń użytkownikówRobinhood jest nowicjuszem, ale broker online zrobił spore zamieszanie, rozwijając oddanych zwolenników dla swojego handlu bez prowizji.

    Przegląd: aplikacja mobilna Robinhood jest szczególnie przydatna i daje satysfakcję konsumentom, którzy ją wypróbują. Sama aplikacja jest elegancka i łatwa w użyciu, a jej język jest bardziej przystępny niż inne. Na przykład okno pomocy aplikacji prowadzi do komunikatu „Hej! Jak możemy pomóc? zamiast formalnego, nudnego inwestowania.

    Narzędzia badawcze Robinhood są mniej niezawodne niż inne opcje, co jest jednym z powodów, dla których ta platforma jest bardziej dostosowana do doświadczonych inwestorów. Istnieje jednak również opcja płatności za usługi premium. Niezależnie od tego, ograniczone podejście sprawia, że ​​doświadczenie jest mniej przytłaczające.

    Niedawno firma zbudowała niezależny system rozliczeniowy do rozliczania i rozliczania transakcji. Tłumaczenie: Od tego momentu cyfrowe wrażenia klientów powinny się poprawić.

    Ceny: dlaczego warto to rozważyć? Firma fintech nie tylko oferuje aplikację do handlu akcjami bez opłat, ale także agresywnie stara się zrewolucjonizować branżę i stać się platformą oferującą wszelkiego rodzaju produkty i usługi finansowe. Na przykład oferuje również darmowy handel opcjami i kryptowalutami.

    Firma Robinhood została założona w 2013 roku i ma już 13 milionów klientów – wielu z nich to milenialsi.

    Handel elektroniczny – najlepszy do ciągłej edukacjiInwestorzy, którzy chcą się uczyć przez całe życie, potrzebują internetowej platformy obrotu akcjami, która będzie ich nieustannie edukować w miarę zmian na rynkach.

    (Od lutego 2020 r. Morgan Stanley zgodził się na zakup E * Trade i planuje prowadzić brokera jako oddzielną jednostkę po sfinalizowaniu transakcji).

    Omówienie: jest to obszar, w którym handel elektroniczny absolutnie świeci.

    Platforma oferuje nie tylko bibliotekę narzędzi edukacyjnych, ale także oferuje wesołą serię webinariów, klipów informacyjnych i filmów edukacyjnych skierowanych do inwestorów o różnej prędkości. Możesz również skontaktować się z analitykami E-Trade, aby uzyskać aktualne analizy i komentarze, które pomogą Ci opracować strategię handlową.

    Jeśli martwisz się, że zostaniesz sam, możesz być pewien, że E-Trade oferuje również całodobową pomoc telefoniczną i opcję czatu online. Ich pomocni przedstawiciele obsługi klienta mogą pomóc w poruszaniu się po platformie internetowej lub odpowiedzieć na aktualne pytania.

    Ceny: mając na uwadze te korzyści, uważamy, że handel elektroniczny jest idealny dla ostrożnych inwestorów, którzy z każdym rokiem chcą uczyć się więcej. Podobnie jak inni główni brokerzy, E-Trade obniżył prowizje handlowe i obecnie pobiera zerową prowizję od transakcji na akcjach i ETF oraz 0,65 USD za kontrakt opcyjny. Handlowcy mogą otrzymać obniżoną prowizję w wysokości 0,50 USD za kontrakt, jeśli dokonają 30 lub więcej transakcji w każdym kwartale.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy