Najlepsze banki internetowe dla małych firm

17.02.2021

Te banki internetowe umożliwiają bankowość biznesową w dowolnym miejscu i czasie.

 • Intro
 • Small Business BankAzloAxos BankTIAA BankWyróżnieniaInne bankiFAQsNa wynosJest rok 2020. Wszystko, od telefonu po lodówkę, łączy się z Internetem. Po co więc zawracać sobie głowę wizytą w tradycyjnym banku, aby założyć konto czekowe i oszczędnościowe?

  Zebraliśmy najlepsze banki internetowe dla małych firm (kilka z nich oferuje bezpłatne usługi bankowe), więc nie będziesz musiał rezygnować z komfortu swojej firmy, aby ukończyć bankowość. Zapoznaj się z poniższą listą najlepszych banków, a następnie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego te banki się wycofały.

  Najlepsze banki internetowe 2020 dla małych firm
 • Small Business Bank: najlepszy bank internetowy dla biznesu
 • Azlo: Najlepsze do sprawdzeniaAxos Bank: najlepiej oprocentowane konto czekoweTIAA Bank: Większość bankomatówKeyBank: najlepszy dla firm z dużą ilością gotówkiHuntington Bank: najlepszy punkt kompleksowej obsługiObywatele: Najlepsza obsługa klientaSunTrust: najlepszy do kilku transakcjiBBVA: najlepsze dla organizacji non-profitTD Bank: najlepszy dla płyt CD Firma Sprawdzanie opłaty miesięcznej Konta oszczędnościowe Karty kredytowe Pożyczki dla firm Usługi handlowe Załóż konto bankowe Small Business Bank 0 USD ✔ ✔ ✘ ✘ Aplikuj teraz Azlo 0 USD ✘ ✘ ✘ ✘ Aplikuj teraz Axos Bank 0 USD ✔ ✘ ✔ ✘ Aplikuj teraz TIAA Bank 0 USD ✔ ✔ ✘ ✔ Aplikuj teraz KeyBank 5 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz Huntington Bank 0 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz Obywatele 0 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz SunTrust 5 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz BBVA 0 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz TD Bank 10 USD ✔ ✔ ✔ ✔ Aplikuj teraz Prawdziwie banki internetowe, takie jak nasze cztery ulubione, prawdopodobnie nie będą działać dla firm, które muszą wpłacić dużo (lub jakąkolwiek) gotówkę. Jeśli potrzebujesz wpłaty gotówkowej, przejdź do wyróżnień, aby zobaczyć banki, które oferują bankowość internetową i mają fizyczne lokalizacje, w których można dokonywać wpłat.

  Small Business Bank: najlepszy bank internetowy dla małych firm
  • Dostępność we wszystkich stanach
  • Doskonałe recenzje klientówMały depozyt otwierający
  • Brak lokalizacji fizycznych
  • Żadnych pożyczek dla małych firm ani usług handlowychOd czego w ogóle zacząć w Small Business Bank? Czy mówimy o jego entuzjastycznych opiniach klientów (najlepszych z wszystkich rozważanych przez nas banków)? Czy mówimy o tym, jak oferuje ona nie tylko czek biznesowy, ale także wysokodochodowe konta oszczędnościowe – nie wspominając o firmowych kartach kredytowych? A może rozmawiamy o tym, jak sprawdzanie biznesu Small Business Bank oferuje właścicielom firm bezpłatną bankowość?

   Zagłębmy się w tę ostatnią część. Oprócz innych dobrych cech, które wymieniliśmy powyżej, Small Business Bank nie pobiera opłat z rachunków czekowych. Zgadza się, bez miesięcznej opłaty za utrzymanie. Lub opłaty transakcyjne. Lub opłaty depozytowe. Lub jakiekolwiek inne opłaty, które można znaleźć w większości banków. Oznacza to, że zyskujesz wspaniałą wygodę bankowości internetowej bez konieczności płacenia dodatkowo za ten przywilej.

   Tak więc pomiędzy bezpłatną kontrolą, pozytywnymi recenzjami klientów i solidną ofertą produktów, Small Business Bank jest naszym ulubionym bankiem internetowym dla małych firm.

   Nasz werdyktSmall Business Bank oferuje bezpłatne sprawdzanie, oprócz rachunków oszczędnościowych i kart kredytowych, co czyni go wszechstronnym bankiem online dla firm.

   Azlo: najlepszy do sprawdzania kont
   • Brak opłat za sprawdzenie
   • Doskonałe recenzje klientówDostępne na terenie całego kraju
   • Tylko sprawdzanie kont
   • Brak możliwości korzystania z czeków z kontami rozliczeniowymiJeśli Twoja bankowość dla małych firm sprowadza się do sprawdzania – i niczego innego – Azlo jest stworzone dla Ciebie. Ten internetowy bank upraszcza wszystko, obsługując właścicieli małych firm, którzy potrzebują tylko konta rozliczeniowego. Nie znajdziesz więc firmowych kont oszczędnościowych, firmowych kart kredytowych ani pożyczek biznesowych; znajdziesz po prostu bardzo wygodne sprawdzanie online bez opłat.

    Podobnie jak Small Business Bank, Azlo nie pobiera miesięcznych opłat, opłat transakcyjnych, opłat depozytowych ani naprawdę żadnych opłat. Otrzymujesz więc konto czekowe (z dołączoną biznesową kartą debetową) za darmo. Dobra oferta, prawda? Teraz nie możesz dokonywać wpłat gotówkowych ani używać czeków na kontach czekowych Azlo, więc prawdopodobnie nie będzie to działać w ciężarówkach z jedzeniem lub sklepach detalicznych. Ale jeśli jesteś freelancerem lub masz sklep internetowy – co oznacza, że ​​gotówka i czeki nie są problemem – Azlo sprawia, że ​​transakcje online są banalnie proste.

    Nasz werdyktAzlo oferuje bezpłatne podejście do sprawdzania kont, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy potrzebują tylko sprawdzenia w swoim banku.

    Axos Bank: najlepiej oprocentowane konto czekowe
    • Dostępne oprocentowane rachunki czekowe
    • Dostępność ogólnokrajowaNieograniczony zwrot opłaty za bankomat
    • Wysoki minimalny depozyt otwarcia
    • Ograniczone godziny obsługi klientaAxos Bank wyróżnia się oprocentowanym rachunkiem rozliczeniowym. Niewiele tradycyjnych banków oferuje nawet odsetki od rachunków czekowych (w rzeczywistości było to nielegalne do 2011 roku). 1 Ale bank internetowy Axos tak robi – dając Ci więcej pieniędzy za samo posiadanie pieniędzy w banku. I chociaż na tym koncie obowiązuje miesięczna opłata za usługę w wysokości 10 USD, możesz z niej zrezygnować, przechowując na koncie 5000 USD lub więcej (tym bardziej, aby zarabiać na odsetkach!).

     Teraz będziemy z tobą szczerzy: odsetki, które zarabiasz na swoim koncie Axos, nie uczynią Cię samodzielnie bogatym. Ale jeśli masz zamiar mieć dużo pieniędzy na koncie czekowym, równie dobrze może to przynosić zyski, a 0,8% RRSO nie jest czymś, z czego można się wyśmiewać, szczególnie w przypadku konta czekowego dla firm. Jeśli więc planujesz zachować dużą ilość gotówki na swoim koncie czekowym, Axos może zapewnić dobry zwrot.

     Nasz werdyktOprocentowane konto czekowe Axos Bank z RRSO 0,8% sprawia, że ​​ten bank internetowy wyróżnia się na tle konkurencji.

     TIAA Bank: Większość bankomatów
     • 80 000 bankomatów w całym kraju
     • Zwrot opłat za korzystanie z bankomatówBrak miesięcznej opłaty za utrzymanie
     • Brak obsługi klienta 24/7
     • Duże depozyty otwierające na niektórych kontachTIAA Bank równoważy wygodę bankowości internetowej z wygodą posiadania bankomatu tuż za rogiem. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która ciągle pobiera gotówkę z bankomatów, pokochasz TIAA Bank. Ma największą sieć bankomatów, jakie widzieliśmy w banku. Jeśli nie możesz znaleźć pobliskiego bankomatu w sieci TIAA, prawdopodobnie nie możesz znaleźć bankomatu w sieci żadnego banku. (A gdzie pracujesz? Wiejska Alaska?)

      Ale oprócz posiadania tylko tony bankomatów, TIAA uczyniła te bankomaty bezpłatnymi dla swoich klientów obsługujących małe firmy. A jeśli zdarzy ci się dokonać wypłaty w bankomacie poza siecią, TIAA Bank zwróci Ci nawet wszelkie opłaty bankomatowe, które zgromadzisz. Nieźle, prawda? Teraz TIAA wymaga większych depozytów otwierających niż większość banków (1500 USD za sprawdzenie firmy), więc warto to rozważyć. Ale jeśli Twoim ulubionym numerem jest PIN do karty debetowej, rzuć okiem na TIAA Bank i jego tysiące bankomatów.

      Nasz werdyktTIAA Bank posiada ogromną sieć bezpłatnych bankomatów, co czyni go idealnym bankiem dla właścicieli firm, którzy wypłacają dużo gotówki.

      Wyróżnienia

      Powyższe banki są naprawdę online, od początku do końca. Poniższe banki są tylko rodzajami online. W większości przypadków nadal będziesz musiał zarejestrować się w oddziale stacjonarnym (co oznacza, że ​​istnieją pewne ograniczenia geograficzne), ale potem możesz zdecydować się na korzystanie z witryny banku lub aplikacji mobilnej, aby wykonać większość Twoja bankowość internetowa.

      Poniższe banki nie są dostępne we wszystkich stanach. Sprawdź tę tabelę, aby zobaczyć, które banki są w Twoim stanie.

      KeyBank: najlepszy dla firm z dużą ilością gotówkiNaprawdę banki internetowe nie mają świetnych opcji wpłat gotówki. Więc jeśli prowadzisz biznes z dużymi pieniędzmi, możesz rozważyć KeyBank. Większość usług bankowych możesz zrobić online, a następnie wpaść do lokalnego oddziału, gdy musisz dokonać wpłaty. KeyBank ma najniższe opłaty za wpłaty gotówkowe i daje 25 000 $ darmowych wpłat gotówkowych każdego miesiąca – czyniąc KeyBank idealnym do łatwego deponowania gotówki, jednocześnie korzystając z zalet bankowości internetowej i mobilnej.

      Huntington Bank: najlepszy punkt kompleksowej obsługiHuntington Bank to po prostu supermarket na potrzeby finansowe Twojej firmy. Oczywiście oferuje rachunki czekowe i oszczędnościowe, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Znajdziesz tu również pożyczki dla małych firm, karty kredytowe i usługi handlowe – nie wspominając o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej, a nawet zestawie produktów z zakresu cyberbezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć wszystkie potrzebne produkty finansowe w jednym miejscu, Huntington Bank zapewnia ochronę Twojej firmy.

      Obywatele: Najlepsza obsługa klientaCzy kiedykolwiek czułeś potrzebę pomocy? W takim razie pokochasz Citizens i jego solidne opcje obsługi klienta. Możesz zadzwonić do całodobowej obsługi klienta Citizens w dzień i w nocy, w dni powszednie lub w weekendy. A jeśli dzwonienie nie jest tak naprawdę Twoją szybkością (rozumiemy), zawsze możesz skorzystać z poczty e-mail, czatu online, a nawet mediów społecznościowych, aby uzyskać pomoc – niezależnie od tego, co płynie na Twojej łodzi. Obywatele chcą mieć pewność, że otrzymasz potrzebną pomoc.

      SunTrust: najlepszy do kilku transakcjiSunTrust działa najlepiej dla firm, które zawierają od 5 do 50 transakcji miesięcznie. Jeśli jesteś w tym idealnym miejscu, możesz otrzymać solidne konto czekowe z zniesioną opłatą miesięczną. Firmom z większą liczbą transakcji lepiej będzie udać się do banku, który ma niższe opłaty transakcyjne lub więcej darmowych transakcji. Ale jeśli masz tylko kilka transakcji miesięcznie, a SunTrust jest dostępny w Twoim stanie, ten bank nie jest złą opcją.

      BBVA: najlepsze dla organizacji non-profitBBVA, wcześniej znana jako BBVA Compass, prowadzi unikalny program zbierania funduszy dla organizacji non-profit. Po prostu zarejestruj się w BBVA For Your Cause, a następnie zaproś innych do zarejestrowania osobistego konta czekowego lub oszczędnościowego BBVA. Kiedy to zrobią, BBVA przekaże Ci 50 $ (na Twoim rachunku bieżącym). Następnie, ilekroć te osoby dokonają zakupów kartą debetową, otrzymasz niewielki procent kosztów. Ty i Twoi zwolennicy otrzymacie środki finansowe, a Twoja organizacja non-profit otrzyma fundusze. Win-win.

      TD Bank: najlepszy dla płyt CDChcesz budować oszczędności biznesowe? Następnie proponujemy przyjrzeć się ofertom certyfikatów depozytowych (CD) TD Bank. W przeciwieństwie do niektórych banków, które oferują jedną lub dwie długoterminowe płyty CD, TD Bank oferuje płyty o długości od 5 dni do 10 lat. W przypadku niektórych z nich RRSO sięgała nawet 2%, podczas gdy najniższe RRSO, jakie widzieliśmy, wynosiło wciąż przyzwoite 0,1% – niezła transakcja. Dzięki dobrym kursom i mnóstwu opcji terminowych, płyty CD TD są tam, gdzie są.

      Nienawidzisz płacić opłat? Dobre wieści! Większość banków (w tym wszystkie powyższe banki z wyjątkiem TD Bank) zniesie opłatę za usługę (zwaną również opłatą za utrzymanie lub opłatą miesięczną), jeśli spełnisz określone warunki. Zwykle wystarczy zachować określony minimalny stan konta, ale szczegóły można uzyskać w wybranym banku.

      Inne banki internetowe, o których być może słyszałeś

      Seed.co to kolejny czysto internetowy bank, który chce wypełnić tę samą niszę bankową bez opłat, co Azlo. Chociaż czytaliśmy dobre rzeczy od właścicieli firm, którzy używają Seed, bank obecnie nie przyjmuje nowych klientów.

      NorthOne oferuje również bankowość internetową wyłącznie dla małych firm. Więc dlaczego nie znalazł się na naszej liście? Cóż, głównie dlatego, że NorthOne wciąż jest w fazie beta. Nie chcemy polecać niedokończonego produktu. Ponadto NorthOne jest stosunkowo drogie w porównaniu do Small Business Bank i Azlo. Na razie to pomiń.

      Capital One Spark wywołał falę w świecie bankowości biznesowej online dzięki swojej taniej i wartościowej bankowości. Niestety Spark nie przyjmuje już nowych klientów. Chyba zbyt dobrze, żeby trwało.

      Chase CitiBank i WellsFargo pozwalają Ci zarejestrować się w bankowości internetowej, gdy masz już konto. Ale chociaż te banki oferują rozpoznawalność marek, wszystkie mają fatalne wyniki w Better Business Bureau (BBB) ​​dzięki działaniom rządu przeciwko nim. Okazuje się, że największe banki nie są najlepszymi bankami; zalecamy założenie konta bankowego w innym miejscu.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy