Samouczek: Dodawanie miejsc na karty i kieszeni zapinanej na suwak do torby Morning Glory

Samouczek: Dodawanie miejsc na karty i kieszeni zapinanej na suwak do torby Morning Glory
16.03.2021
Category: Konto Bankowe

Jeśli chcesz dodać kilka dodatkowych funkcji do swojej torebki Morning Glory, ten samouczek jest dla Ciebie! Wytłumaczę krok po kroku, jak dodać zewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek z tyłu saszetki oraz 6 miejsc na karty z kieszenią na banknoty do wnętrza.

Przed rozpoczęciem tego samouczka pobierz DARMOWY wzór woreczka Morning Glory i wydrukuj swoje wzory. Upewnij się, że przeczytałeś cały wzór przed rozpoczęciem.

Oprócz elementów we wzorze będziesz potrzebować również:

(1) Tkanina podszewkowa 8 „szer. X 15,25” wys.

(1) SF101 lub podobny klej topliwy 8 „szer. X 15,25” wys.

(1) Materiał podszewkowy 8 „szer. X 4,5” wys.

(1) SF101 lub podobny 8 „szer. X 4,5 „H

Do kieszeni zapinanej na zamek:

(2) Tkanina podszewkowa 8 „szer. X 5” wys.

(2) lekka warstwa topliwa 8 „szer. X 5” wys.

(1) zamek 6 „(lub finanso dłuższy)

INTERFEJS:

Przed rozpoczęciem dopasuj łączenie bezpieczników do WS wszystkich elementów.

INSTRUKCJE DLA KARTY:

Krok 1: Na WS elementu gniazda karty narysuj linie, jak pokazano na zdjęciu powyżej.

Krok 2: Zacznij składać kieszenie na karty w linii 2,5 „. Ustawiam szczelinę na kartę WS do góry i za pomocą metalowej linijki umieszczam ją wzdłuż pierwszej linii, składam i dociskam w kierunku WS.

Krok 3: Obróć kartę RS do góry i umieść linijkę w drugiej linii na RS tkaniny. Złożyć materiał i docisnąć w kierunku RS.

Krok 4: Podobnie jak w kroku 2, ustaw swoje miejsca na karty w górę, umieść linijkę w następnej linii i spasuj / naciśnij w kierunku WS. Powtarzaj te kroki, aż tkanina zostanie złożona na wszystkich liniach.

Kiedy wszystkie linie są złożone, powinieneś mieć kawałek jak na powyższym obrazku. Są 3 „fałdy”, w które zostaną włożone karty.

To jest widok slotów na karty z WS. Sztuczka pozwalająca uzyskać idealne szczeliny polega na tym, że chcesz, aby przestrzeń między fałdami była identyczna na obu krótszych krawędziach. Użyj linijki, aby zmierzyć i wyregulować, jeśli to konieczne.

Krok 5: Zszyj zagięte brzegi gniazda karty z naddatkiem na szew 1/8 „. Upewnij się, że pozostałe fałdy nie przeszkadzają, aby przypadkowo ich nie zszyć.

Krok 6: Aby upewnić się, że odstępy między gniazdami na karty nie zmieniają się, zszyj fastrygą krótsze końce elementu gniazda karty z naddatkiem na szew 1/8 cala.

Krok 7: Aby rozdzielić rzędy na 2, zmierz 4 cale od którejś z krótszych krawędzi (twój kawałek ma 8 cali szerokości, więc środek powinien mieć dokładnie 4 cale) i zaznacz górną i dolną część szczeliny na karty na prawej stronie robótki.

Krok 8: Szyj od dolnego znacznika do górnego środkowego znacznika, upewniając się, że wykonano ścieg wsteczny na górnej złożonej krawędzi każdego rzędu. Powinieneś teraz mieć 6 miejsc na karty.

Krok 9: Weź kawałek 8 „wx 4,5” i umieść go nad gniazdami na karty i przypnij RST.

Krok 10: Zszyj te kawałki razem, ale zostaw 4 „otwór na górnej krawędzi, aby obrócić na prawo.

Krok 11: Odetnij naddatek na szew do 1/8 „, z wyjątkiem miejsca w pobliżu górnego otworu. Odwróć gniazda kart RS. Delikatnie wypchnij 4 rogi.

Krok 12: Naciśnij szczeliny na karty, upewniając się, że górny otwór jest zamknięty. Zszyj górną krawędź kieszeni na kartę, zamykając otwór.

Krok 13: Umieść gniazda kart RS do góry na jednym elemencie podszewki, również RS do góry. Przypnij go na miejscu 1,25 cala od górnej krawędzi.

Krok 14: Przyszyj szczelinę na kartę do podszewki z bardzo małym naddatkiem na szew (mniej niż 1/8 „lub karty będą zbyt ciasne) wzdłuż boków i dołu, pozostawiając górną część otwartą na rachunki.

INSTRUKCJA KIESZENIA Z ZAMKIEM:

Krok 1: Weź jedną zapinaną na suwak podszewkę kieszeni i narysuj prostokąt na WS o wymiarach 6 „W x 3/8” H wyśrodkowany na górze, 1 „od górnej krawędzi. Przypnij go do prawej strony zewnętrznej części ciała 1 / 2 cale od górnej prostej krawędzi.

Krok 2: Szyj wokół narysowanego prostokąta, trzymając igłę w dolnym położeniu, aby obracanie rogów było łatwiejsze i dokładniejsze. Użyj krótszej długości ściegu (ja używam 2,5)

Krok 3: Narysuj poziomą linię przechodzącą przez środek prostokąta, zatrzymując się 1/2 „od każdego krótszego końca. Narysuj ukośne linie przechodzące od tej linii środkowej do każdego z 4 rogów, jak pokazano powyżej. Wytnij otwór wzdłuż linii, które właśnie rys. Upewnij się, że NIE przecinasz żadnych szwów w rogach podczas cięcia ukośnych linii.

Krok 4: Przeciągnij zapinaną na suwak wyściółkę kieszeni przez otwór, który właśnie wyciął w kierunku WS zewnętrznego panelu nadwozia. Naciśnij naddatek szwu wzdłuż otworu prostokąta, upewniając się, że jest ładny i płaski.

Krok 5: Umieść zamek RS do góry wewnątrz prostokątnego otworu w zewnętrznym panelu nadwozia, który również powinien być RS do góry. Przypnij na miejscu. (Możesz go przykleić, jeśli wolisz!)

Krok 6: Szyj wokół otworu prostokąta, zszywając zamek błyskawiczny.

Krok 7: Umieść drugą podszewkę kieszeni zapinanej na suwak na dołączonej podszewce i przypnij RST.

Krok 8: Zszyj zapinane na zamek kawałki podszewki kieszeni ze wszystkich stron.

Uzupełnij resztę woreczka Morning Glory zgodnie z instrukcjami podanymi we wzorze!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy