IPhone 7 Plus - kłopoty sprzętowe z aparatem jak i również kamerą

Apple ma kłopoty: "umierające aparaty" w iPhonie 7 Plus

Zamiast widoku z obiektywu - czarny ekran. W dodatku czasem wyskakujący błąd o możliwym przegrzaniu sprzętu, choć nie jest nawet gorący. Takie problemy zgłaszają użytkownicy iPhone'a 7 Plus, an Apple, choć oficjalnie odrzucić odniosło się do sprawy, zgłoszone w ten sposób egzemplarze wymienia na oryginalne z powodu "błędu sprzętowego".

Internauci dzielą się swoimi kłopotami z iPhone'ami 7 Plus między odmiennymi na Reddicie. Powstał w tamtym miejscu cały wątek nazwany "Aparaty iPhone'a 7 Plus umierają" (iPhone 7 Plus Cameras are Dying).

Umierające aparaty w iPhone siedmiu Plus

Jak opisują użytkownicy, po włączeniu aplikacji aparatu doświadczają tylko czarny ekran. Czasem udaje im się zrobić zdjęcie, ale wtenczas jest ono zabarwione na zielono lub fioletowo. Zdarza się, że towarzyszy nim komunikat awaryjny o potrzebie "schłodzenia sprzętu", chociaż odrzucić jest on nawet trochę rozgrzany.

Część użytkowników twierdzi, że po zgłoszeniu takiej awarii Apple wymieniało im iPhone'a na nowego, tłumacząc to "wadliwym sprzętem". Inni wskazują zaś, że w oficjalnych serwisach spółki naprawiono ich telefony przez wymianę całego modułu aparatu.

Wygląda więc dzięki to, że Apple uznaje problem wadliwych aparatów, ale nie odniosło się nadal oficjalnie do tej kwestie. Dlatego też użytkownicy Reddita polecają każdemu, kto dzierży podobny problem, w krytycznej kolejności udać się do serwisu Apple.

To kolejny już kłopot dzięki głowie firmy prowadzonej za pośrednictwem Tima Cooka. Niedawno administratorzy iPhone'ów 6 i 6S narzekali na samoistne wyłączanie się telefonów. Z kolei w Macbookach Pro usunięto prognozowany czas pracy akumulatorów z widoku, bo rozległy się one nie naprawdę wydajne, jak zapowiadano przy materiałach promocyjnych. Tym razem jednak nie ma Steve'a Jobsa, który uratuje sytuację.

Tagi: iPhone Apple sprzęt Komentując korzystasz wraz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się którego adres to https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Stwórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Instytucji finansowej i kilkunastu pracowników. Idzie o aferę GetBack

Notowanie